Recenzja wprowadzająca

RankBrokers.com Score: 9.0

4.5/5

AppTrader jest popularnym internetowym brokerem online, który zapewnia swoim klientom najwyższej jakości pakiet handlowy. Obejmuje on 4 rodzaje kont do wyboru, 12 języków, dobrze zaprojektowaną platformę handlową i ilość aktywów wystarczającą, aby zadowolić nawet traderów profesjonalnych. Jest także funkcja handlu społecznościowego, wszechstronne centrum edukacji, solidne zabezpieczenie strony i konkurencyjne stałe spready, a także narzędzia do zarządzania ryzykiem oraz ceny i dane w czasie rzeczywistym.

Obsługa klienta

Obsługa klienta AppTrader nie jest najlepszą, jaką kiedykolwiek wypróbowaliśmy, ale i tak jest powyżej średniej. Wielojęzyczni przedstawiciele brokera są szybcy i skuteczni, a na rozmowę z nimi nie trzeba długo czekać. Możesz także kontaktować się z obsługą klienta AppTrader pocztą elektroniczną lub przez czat na żywo, jasna odpowiedź przychodzi szybko. Wnioskując z obserwacji tego brokera, większość traderów nigdy nie będzie potrzebować pomocy obsługi klienta, ponieważ ich opiekunowie klienta zajmą się niemal wszystkim.

Nadzór regulacyjny i licencje

AppTrader należy do brokerów, którzy dążą do utrzymywania długoterminowych relacji ze swoimi traderami. Rozumie oczekiwania traderów, jeśli chodzi o bezpieczeństwo w sieci, i mocno inwestuje w tworzenie naprawdę bezpiecznej strony internetowej i platformy handlowej. Protokoły bezpieczeństwa SSL są tego samego rodzaju co protokoły stosowane przez główne banki i sklepy internetowe. Wszystko jest szyfrowane, a środki bezpieczeństwa regularnie aktualizowane. Kiedy dokonujesz wpłaty – i osiągasz zyski – wszystkie Twoje środki są przechowywane razem na oddzielnym rachunku. Pieniądze są Twoje i nikt w AppTrader nie ma do nich dostępu, chyba że złożysz wniosek o wypłatę środków. AppTrader szanuje także prywatność klientów i nie ujawni niczyich danych osobowych lub finansowych.

Cyberbezpieczeństwo i prywatność

AppTrader jest zarejestrowanym dostawcą usług finansowych. Stosuje jedne z najwyższych standardów bezpieczeństwa w branży finansowej i chroni traderów za pomocą najnowszej technologii SSI. Dodatkowe zabezpieczenie stanowią oddzielne rachunki, ceny w czasie rzeczywistym i szybki dostęp do obsługi klienta. Ponadto, AppTrader kładzie duży nacisk na budowanie relacji pomiędzy klientami a opiekunami klienta, co zapewnia jeszcze lepszą ochronę traderów.

Systemy finansowania

Traderzy mogą skorzystać z usług niewielkiej liczby głównych dostawców usług płatniczych do zasilania swoich kont i wypłaty zysków. AppTrader nie oferuje najlepszego wyboru metod płatności, jaki kiedykolwiek widzieliśmy, ale stawia na proste rozwiązania.

 • Przelew bankowy
 • Karta kredytowa/debetowa Visa
 • Karta kredytowa/debetowa MasterCard
 • Western Union

Główne produkty i rynki

AppTrader oferuje 5 kluczowych produktów finansowych, które zapewniają imponująco szeroki wybór indywidualnych aktywów. Produkty obejmują Forex, kryptowaluty, akcje, surowce i indeksy, przy czym aktualnie nie ma ETF ani obligacji. Wszystkie aktywa dostępne do handlu są nieustannie aktualizowane w czasie rzeczywistym i mają konkurencyjne stałe spready, co gwarantuje uczciwy handel. Gdy tylko nowe aktywa pojawią się na rynkach, są szybko dodawane do wszechstronnej platformy handlowej AppTrader.

Zalety

 • Proste, elastyczne i wolne od błędów doświadczenie handlu
 • 4 różne konta do wyboru (standardowe, premium, platynowe i VIP)
 • Wielojęzyczna strona internetowa (12 języków)
 • Profesjonalna pomoc techniczna 24/5
 • Convenient Social Trading feature
 • Fixed spreads and commission free trading
 • Useful education center with eBooks and VOD courses
 • Trading tools include Signals, Market news, Economic calendar, Trading reports, Market trends, Price alerts and heatmap

Wady

 • Ograniczone metody płatności
 • Kanadyjscy i amerykańscy traderzy nie mogą się rejestrować
 • MT4 obecnie nie jest dostępna

Podsumowanie

AppTrader jest rzetelnym brokerem online z doskonałym standardem obsługi. Asortyment aktywów zadowoli wszystkich konwencjonalnych traderów, a platforma AppTrader zapewnia doświadczenie handlu na poziomie profesjonalnym. Wszystkie akcje, pary walutowe, kryptowaluty, surowce i indeksy są oferowane jako CFD z konkurencyjnymi stałymi spreadami. Bezpieczeństwo strony i platformy stoi na równi z bankami internetowymi, a obsługa klienta jest powyżej przeciętnej. AppTrader jest brokerem, który już zdobył popularność wśród traderów w większości krajów, z wyjątkiem USA i Kanady, a oferowana przez niego funkcja handlu społecznościowego umożliwia użytkownikom kopiowanie lub śledzenie innych traderów.